Vínny list animácia

Ako vyriešiť víno na výslužky

Ako vybrať, kde, aké sú možnosti a koľko fliaš?

 

Ako a kde vybrať

Vinári ponúkajú ochutnávky svojich vín. Ak máte obľúbeného vinára stačí ak ho oslovíte a určite vám rád ponúkne termín ochutnávky. 

Náš tip je navštíviť naše vinárstvo a radi vám pripravíme ochutnávku viacerých vín od vinárov z Malých karpát na jednom mieste.

 

Aké vybrať

Na toto je jednoduchý recept. To, ktoré VÁM najviac chutí. Áno je správne prihliadať však na to, aké vínko sa na vašu udalosť hodí. Odporúčame preto voliť víno suché či polosuché a zaručene si nájde konzumentov. Najlepšie si samozrejme vyberiete na ochutnávke, preto si spojte príjemné s užitočným a nájdite si na to čas.

 

Aké sú dnes možnosti

Dnes je možností neúrekom. Vínko na svadobnú hostinu môžete podávať v karafách na stoly či v luxusnejšej verzii ako 0.75L fľašky.

Víno sa dáva s etiketou vinára a prípadnou dotlačou mien mladomanželov a dátumu svadby, či ako originálna etiketa s fotografiou, obrázkom či iným (vašim originálnym) motívom.

Alebo novým trenom je dávať na výslužku 0,25L fľašky tzv. minivínko, na ktorom taktiež môžte mať vlastnú etiketu, vlastný motív.

 

Koľko fliaš

Výslužky sa zvyknú svadobčanom odovzdávať 1 výslužka = 1 pár. 1 výslužka pritom zvyčajne zahŕňa koláčiky a vínko. Ako výslužkové víno je krásnym darčekom 0.75L fľaška s vašim vlastným motívom na etikete alebo taktiež fľašky malé o objeme 0,25L, ktoré sú nezvyčajným a utešeným poďakovaním.

 

RÝCHLE DORUČENIE AŽ K VÁM

Vychutnajte si naše prvotriedne vína už dnes
v pohodlí Vášho domova.

KURIÉR V RÁMCI SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Možnosť platby v hotovosti alebo cez internet banking.

logo maravilla footer maravilla-telefon-zlty

Zavolajte nám:

+421 907 194 534 

maravilla-email-zlty

Kontaktujte nás:

info@vino-maravilla.sk